Szukam przyjaciela .
Chciałabym poznać mężczyznę, który przez kilka miesięcy mieszka w Polsce i kilka miesięcy w Kanadzie w Ontario, . Jestem szczuplą bladynką,50+, która ddzieli swoje życie ymiędzy Polską i Kanadą. Pragnę znaleźć odpowiedniego mężczyznę do podróży i miłego spędzania czasu w Polsce i Kanadzie .Jesli jestes wolny, inteligentny, pogodnym bez żadnych nalogów mężczyzn, napisz do mnie . Jesli szukasz przygód....to nie pisz do mnie ponieważ szkoda Twojego I mojego czasu katemara555@gmail.com